kosmoenergetyka

WYDARZENIA

Email Drukuj PDF
 05.06.2020 r
Centrum Kosmoenergetyki ANAHATA zaprasza na wspaniałą "Medytacje z Istotami Świetlistymi", którą poprowadzi Valentyna Fedosyeyeva - dyplomowany psycholog, terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, progresor kosmoenergetyki naukowo-praktycznej.

Medytacja (łac. meditatio – zagłębianie się w myślach, rozważanie, namysł).
Czym jest medytacja i dlaczego warto medytować:
Medytacja pomaga człowiekowi poznawać samego siebie, rozwijać się, dodaje pozytywnych emocji, energii które w naturalny sposób odmieniają nasze życie.
Medytacja 

 • pomaga walczyć z depresją, niepokojem, bezsennością,poprawia jakość snu, lekami, fobiami,relaksuje, redukuje poziom stresu i uspokaja,
 • dodaje energii sprawia iż łatwiej odprężasz swoje ciało, dzięki produkcji serotoniny daje poczucie wewnętrznego szczęścia, chroni przed wahaniami nastroju, 
 • medytacja pomaga w leczeniu bólu (szczególnie przewlekłego),
 • pomaga w zaburzeniach pokarmowych, 
 • polepsza pamięć, zdolność koncentracji, uczenia się, wyostrza zmysły oraz zwiększa wrażliwość na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne,
 • pomaga w zwalczaniu uzależnień,
 • spowalnia oddech i zmniejsza ciśnienie krwi, pomaga w zwalczaniu chorób  somatycznych (nadciśnienie, choroby serca), obniża poziom cholesterolu,
 • pomaga w leczeniu chorób cywilizacyjnych ( nowotwory, cukrzyca),
 • zwiększa odwagę, pozwala budować wewnętrzną równowagę oraz pewność siebie,
 • pomaga uzyskać jasność umysłu przez co jesteśmy w stanie łatwiej rozwiązywać problemy, dokonywać dobrych wyborów życiowych.

"Medytacja z Istotami Świetlistymi" jest szczególną medytacją prowadzoną w obecności i pod ochroną Wspaniałych Istot Światła:  
Aniołów Przewodników, Archaniołów, Elochimów, Wojowników Światła, Nauczycieli i Wyższych Istot Światła.

 

Wskazówki do medytacji

 • załóż luźne i nie krępujące ubranie,
 • medytacja z "pustym żołądkiem " jest bardziej efektywna,
 • można medytować w dowolnej pozycji - najlepsza jest jednak pozycja siedząca z wyprostowanym kręgosłupem,
 • medytacja w grupie jest bardzo korzystna,
 • przed rozpoczęciem medytacji poproś o prowadzenie 
 • pamiętaj, że medytacja jest zawsze bezpieczna.

To wspaniałe spotkanie odbędzie się dnia:
05.06.2020r o godz. 19.00
Czas trwania: 60min
Koszt inwestycji: 40 zł
Prosimy zabrać karimaty i koce smile

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy do 03.06.2020r pod numerem tel: 608-259-688 lub na powyższy email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Miejsce spotkania zostanie podane Państwu do 03.06.2020r. 

Pozdrawiamy serdecznie

 
 
 
Zapraszamy na DOTYK DŹWIĘKIEM MIS ŚPIEWAJĄCYCH I GONGU
 
 

Proponujemy podróż w cudownych, pierwotnych dźwiękach śpiewających mis i gongu. Są to dźwięki, pochodzące z przestrzeni serca, kierowane miłością i czułością. Dźwięki mis i gongu tworzą jedno pole dźwiękowe, pełne harmonii, wprowadzając słuchacza w niezwykły rezonans, harmonię. Rezonując z niezwykłe uniwersalnym dźwiękiem, energia reguluje się na wszystkich płaszczyznach i we wszystkich ciałach subtelnych, centrach energetycznych, usuwając blokady energetyczne w ciele. Tym sposobem podnosi się odporność organizmu, zwiększa się witalność, znikają napięcia nerwowe, człowiek doświadcza radości bycia sobą. Kąpiel, czyli dotyk dźwiękiem mis śpiewających, pogłębia procesy pozytywnych przemian, harmonizuje prace półkul mózgowych, pozwala wejść w głęboką medytacje.
Medytacje i kąpiele dźwiękowe są prowadzone w grupach, w pozycji leżącej – jest to połączenie muzykoterapii z niezwykłymi właściwościami mis śpiewających i dźwięków gongów.
Rezonansowa terapia dźwiękowa – jest metodą skuteczną.

Na misach śpiewających, gongach i innych instrumentach etnicznych gra Valentyna Fedosyeyeva – terapeutka z wieloletnim stażem, progresor KENP, nauczyciel kosmoenergetyki, psycholog.

 

 

 
 
Kosmoenergetyka Naukowo-Praktyczna to najstarsza metoda uzdrawiania, jednocześnie zaś to wszechstronna i kompleksowa metoda przyszłości, medycyna XXI.

W czasach, kiedy powstaje coraz więcej leków, a z drugiej strony ludzkość choruje na coraz to nowe choroby i w zatrważającym tempie spada średnia długość życia przeciętnego człowieka, metoda, która usuwa przyczyny, staje się coraz bardziej popularna.
Kosmoenergetyka działa kompleksowo, usuwa przyczyny powstawania chorób, dzięki czemu człowiek może wyzdrowieć nawet z chorób przewlekłych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy

KOSMOENERGETYKA W ŻYCIU CODZIENNYM

Półtoragodzinne spotkania tematyczne dotyczące kosmoenergetyki, jej wpływu na nasze życie i możliwości wykorzystania w życiu codziennym oraz holistycznego podejścia do człowieka.

Prowadzi: Valentyna Fedosiejeva Tomczak